WU-9 | 13.04.2022

Mladší přípravka zahájila jarní část okresního přeboru

V prvním jarním mistrovském utkání nás v soutěži STAVITELSTVÍ KAŠPAR OP ml. přípravek U9 sk. Holicko čekal klubový souboj proti chlapcům.

10. kolo okresního přeboru mladších přípravek, 5. 4. 2022 hř. Dolíček

FK PARDUBICE (dívky) - FK PARDUBICE B (chlapci) 7:8

Jarní část okresního přeboru mladších přípravek jsme začali v domácím prostředí na Dolíčku před slušně zaplněnou tribunou proti "našim" klukům z FK. Po podzimním zápase, ve kterém jsme zvítězili 15:11, jsme očekávali útočné utkání plné branek.

První třetina ale nabídla vyrovnanou hru plnou soubojů a pouze jednu branku do sítě hostů.

Ve druhé třetině děvčata trochu zaspala a nechala během pár minut kluky vyniknout několika pěknými individuálními akcemi.

Do poslední třetiny jsem holky vybídl k větší aktivitě útočné dvojice, agresivnímu napadání a ukončení akce kluků hned v zárodku. Tyto pokyny holky vzorně splnily a byly opět aktivnější, držely míč a dostávaly se do řady šancí. Byly doslova neúnavné a druhou polovinu utkání zvítězily 6:3.

Holky zaslouží pochvalu za odvedený výkon a my víme, na čem budeme dále pracovat. Chci ocenit zejména chuť a snahu hrát fotbal obou týmů a podporu rodičů, jako vždy byla na jedničku!

(Autor: Milan Burdych | Datum: 13.04.2022 | Zdroj fotky: )