Reprezentace | 15.03.2022

Solil a Hranáč s reprezentací U21 do Albánie a Andorry

Tuto neděli má v Praze sraz reprezentace do 21 let. Trenér Jan Suchopárek sáhl i do pardubického týmu a na dvě kvalifikační utkání do Albánie a v Andorry se vydají Tomáš Solil a Robin Hranáč.

Po sobotním utkání pardubického týmu ve Zlíně bude mít FORTUNA:LIGA týdenní přestávku, během níž čekají zápasy většinu reprezentačních týmů. Svou aktuální podobu má také složení reprezentace do 21 let, kterou čeká 25. března utkání v Albánii a o čtyři dny později uvidí zápas našich mladíků Andorra. Oba zápasy se hrají v rámci kvalifikace o postup na mistrovství Evropy 2023, které se bude konat v Rumunsku a v Gruzii.

V nominaci se objevuje jak jméno záložníka Tomáše Solila, tak stopera Robina Hranáče, který je na východě Čech na hostování z Viktorie Plzeň. Trenér Jan Suchopárek pozval také expardubického gólmana Lukáše Horníčka, mezi náhradníky pak figuruje jméno pardubického brankáře Jakuba Markoviče.

wqwd

(Autor: FK Pardubice | Datum: 15.03.2022 | Zdroj fotky: Ladislav Nussbauer )

Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

Top Centrum prodejna