WU-15 | 09.03.2022

Starší žákyně vydřely 3 body s Plzní v poslední minutě

V neděli 6. března nás čekala dohrávka 12. kola s Viktorií Plzeň. I ve druhém vzájemném zápase se nám podařilo zvítězit nejmenším možným rozdílem. V poslední minutě rozhodla Anička Kožíšková.

Dohrávka 12. kola 1. ligy starších žákyň Čechy, 6. 3. 2022 hř. UMT Ohrazenice

FK PARDUBICE - VIKTORIA PLZEŇ fotbal 1:0 (0:0)
Branka: 80. Kožíšková A.

Rozhodčí: Pagáč, Štancel, Robovský

Sestava: Bálková - Kolářová, Lacinová, Smejkalová, Sisková - Valentová, Vamberová, Dytrtová - Kozáková, Kubisková, Kožíšková A. (Borovičková, Rouhová, Štiková)

Vstup do utkání se nám povedl, v 5. minutě nastřeluje Kamča Kozáková břevno. Chvíli na to máme další šanci, ale Anička Kožíšková míč, po přihrávce ze strany od Kamči Kozákové, netrefuje. Plzeň začíná hrát více na míči, ale naše dobře organizovaná obrana ji do vyložené gólové příležitosti nepustí.
Druhý poločas je podobný jako první, hraje se převážně po vápna, kde většina akcí končí, s větší převahou Plzně. V 65. minutě předvádí Šárka Bálková dva klíčové zákroky. Posledních 10 minut začínáme tlačit a vytvářet si šance. Je vidět, že se holky nechtějí spokojit s remízou a snaží se strhnout vedení na svoji stranu, což se nakonec daří. V poslední minutě dobře pressujeme, Anička Kožíšková napadá golmanku, kterou donutí k chybě. Pod tlakem nastřeluje míč do Aničky, který se následně odrazí až za brankovou čáru, a tak 3 body zůstávají v Pardubicích.

Holkám bychom chtěli poděkovat za bojovný výkon po celý zápas proti kvalitnímu soupeři.

V sobotu 12. 3. od 13 hodin přivítáme na domácím hřišti v Ohrazenici Teplice, se kterými budeme chtít na toto vítězství navázat.

(Autor: Aneta Reinberková | Datum: 09.03.2022 | Zdroj fotky: Marcela Opltová )

ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN

Aigos - reklama