WU-13 | 08.03.2022

Mladším žákyním se nevydařil vstup do jarní části sezóny

V dohrávce 12. kola mladších žákyň bylo k vidění 15 branek, bohužel všechny padly do naší sítě.

Dohrávka 12. kola 1. ligy mladších žákyň Čechy, 6. 3. 2022 hř. UMT Ohrazenice

FK PARDUBICE - VIKTORIA PLZEŇ fotbal 0:15 (0:7)

Po zimní pauze jsme v neděli nastoupili k prvnímu mistrovskému utkání s Plzní. Do základní sestavy se vešla i děvčata ročníku 2011. Hned po úvodním hvizdu jsme se dostali pod tlak, hráčky dělaly v obraně chybu za chybou a po 5 minutách byl stav 0:3. Plzeň náskok pomalu navyšovala a naše děvčata si nevěděla rady i přesto, že obrana byla složena ze zkušených hráček. Výkon děvčat byl špatný a poločasové skóre se zastavilo na 0:7.

Do druhé půle jsme se snažili zamíchat se sestavou a motivovat hráčky změnami postů v sestavě. Nakonec jsme prohráli 0:15. Zápas se nám nepovedl a musíme na něj rychle zapomenout. Děvčata musí na trénincích zamakat, aby jejich výkon šel nahoru a na hřišti pak nechaly vše, co umí.

(Autor: Monika Hůlková | Datum: 08.03.2022 | Zdroj fotky: )

Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA