WU-11 | 01.03.2022

Starší přípravka dívek: I porážka nám pomáhá se poučit

V únoru starší přípravka absolvovala halový turnaj v Chrudimi, dva turnaje v rámci zimní ligy v Kostelci nad Černými lesy a přátelské utkání v rámci tréninku.

Sportovní hala města Chrudim 12. 2. 2022

Tento turnaj byl velice náročný. Kvalitní soupeři, děvčata byla pod velkým tlakem. I přesto, že se nám tento turnaj nepovedl podle představ, bylo se na co dívat. Děvčata bojovala a i v osobních soubojích to nevzdávala. Jen v koncovce se nedařilo a to se podepsalo na celkovém výsledku. Děvčata obsadila 7. místo a s velkým smutkem odjížděla domů.
Přesto i tento turnaj je důležitý z pohledu zdravého vývoje sportovce. Prohry a výhry utváří charakter a lze s tím pracovat.
Zimní příprava je i o těžkých zápasech a turnajích, které nám pomáhají dojít k cíli.

Děkuji rodičům za podporu.

Turnaj v Kostelci nad Černými lesy, umělá tráva 20. a 26. 2. 2022

V přípravě jsme s děvčaty zajeli na turnaj i dále, abychom vyzkoušeli jiné styly a jiné soupeře. Tento dvoukolový turnaj o putovní pohár je obsazen chlapeckými týmy. Kvalitní soupeři na velmi dobré úrovni nás prověřili velice dobře. Děvčata byla pod neustálým tlakem a dotírající soupeři bojovali o každý centimetr hřiště. I přesto se děvčata dokázala umístit na krásném 6. místě.

Tento turnaj nám ukázal, kde je potřeba se zdokonalit a kde jsme konkurence schopní. I přes toto umístění byl turnaj úspěšný a věřím, že děvčata si z něho odnesla spoustu zážitků.

Děkuji i rodičům za podporu.

Přátelské utkání na Pamaku, 24. 2. 2022

I naše starší přípravky sehrály přátelské utkání se souklubím SK Tuněchody/SK Stolany. Hrálo se 3 x 20 minut a toto utkání bylo velice náročné. Kluci byli rychlí, silní na míči a měli chuť. Děvčata začala opatrně, ale po několika minutách srovnala krok a bylo to vidět. Nedařila se nám koncovka, ale i přesto jsme si vytvořili spoustu šancí. Výsledek vypadal jednoznačně 0:3, ale mohl být úplně jiný, pokud bychom proměnili šance. Po skončení jsme si s trenéry řekli, že to byl vyrovnaný souboj a jen produktivita ve střelbě rozhodla.