WU-15 | 18.02.2022

Starší žákyně v přípravě nestačily na Lokomotivu Brno

V rámci třídenního minisoustředění ve Svratce jsem měli na sobotní odpoledne naplánované přátelské utkání ve Žďáře nad Sázavou s žákyněmi z Lokomotivy Brno Horní Heršpice.

12. února 2022 hř. UMT Ždár nad Sázavou

FK PARDUBICE - LOKOMOTIVA BRNO HORNÍ HERŠPICE 2:3 (1:1)
Branky: Pávková, Dytrtová

Začátek zápasu patřil hráčkám Brna, které byly více na míči a v 15. minutě otevřely skóre zápasu po pěkné kombinaci středem hřiště. Nám se do poločasu podařilo srovnat, kdy se po povedeném presinku trefila Jolča Pávková. Chvíli na to nás mohla poslat do vedení po samostatné akci Terka Kožíšková, ale těsně minula levou tyč.
Druhý poločas začíná také lépe pro soupeřky, které se po naší špatné rozehrávce znovu dostávají do vedení. O pět minut později nastřeluje Anička Kožíšková tyč. V 53. minutě se nám znovu podařilo, po krásné kombinaci od obranné řady, na jejímž konci byla Terka Dytrtová, srovnat - 2:2. Bohužel o chvilku později se nám opět nepovede rozehrávka a Brno trestá. Do konce zápasu jsme si vytvořili ještě pár zajímavých příležitostí, které ale gólem neskončily.
I když jsme nedotáhli zápas do vítězného konce, holky zaslouží pochvalu za bojovnost, kdy se nám 2x podařilo srovnat a jejich výkon šel nahoru. Pochvala patří také soupeři, který předvedl velmi vysoký standard.

(Autor: Aneta Reinberková | Datum: 18.02.2022 | Zdroj fotky: Marcela Opltová )