Ženy A | 15.02.2022

Ženskému týmu se start do jarní části ligové soutěže nevydařil

V sobotní dohrávce 12. kola 1. ligy žen naše hráčky podlehly Liberci 0:3 již v poločase, ve druhém branka nepadla. Když deset minut před koncem utkání rozvlnila síť domácí Borovičková, praporek asistentky signalizoval ofsajd.

12. kolo 1. ligy žen, 12. 2. 2022 hř. UMT Ohrazenice

FK PARDUBICE - FC Slovan Liberec 0:3 (0:3)

Branky: 17. Kantarská, 33. a 35. V. Černá

ŽK 1:0
Rozhodčí: Čampišová, Hanáková, Hausnerová
Delegát: Filip

Sestava: Beránková - Němcová (17. Vejrová), Kabeláčová (46. Fialová), Kupková, Matějková - Hegrová (70. Borovičková), Kochanová, Novotná (36. Ninczová) - Hlaváčová (36. Kružíková), Hýlová, Hlouchová

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice): Dohrávka první ligy žen nám absolutně nevyšla. Do zápasu jsme šli s plánem být agresivnější než hosté a hrát na hranici našich fyzických možností. Hodně jsme si slibovali od premiantek v základní sestavě, které vypadaly velmi dobře v přípravě. Bohužel ani těm se nedařilo a musíme říci, že jsme se absolutně netrefili do základní sestavy. Rozebírat jednotlivé momenty nemá smysl, soupeř byl kvalitou úplně na jiné úrovni a díky výše uvedeným věcem, které jsme neplnili, jsme nemohli konkurovat.
Blahopřejeme Slovanu k zaslouženým třem bodům a nám nezbývá než se poctivě nachystat přes reprezentační pauzu na další kolo ligy žen v Plzni (6. 3. v 11:00).

(Autor: Ondřej Bačo | Datum: 15.02.2022 | Zdroj fotky: Radek Klier )