WU-11 | 08.02.2022

Zimní příprava dívčí starší přípravky

Příprava starší přípravky začala o týden dříve, než bylo plánováno.

Holky se nemohly dočkat a chtěly už začít trénovat. Proto jsme připravili narychlo čtvrteční trénink a na neděli 16. ledna 2022 domluvili přátelské utkání s týmem TJ Dynamo Rosice.

Přátelské utkání jsme odehráli na umělé trávě v Ohrazenici. S trenéry jsme se domluvili, že budeme hrát 4 x 20 minut a byli jsme mile překvapeni, že to děvčata zvládla na jedničku.

Utkání bylo hráno ve vysokém tempu a nasazení. Děvčata se pustila dravě do svého soupeře a držela pevně průběh celého utkání ve svých rukou. Utkání bylo plné osobních soubojů a krásných akcí s gólovým zakončením. Děvčata přestřílela soupeře 12:8 a velice si užila první přátelské utkání v novém roce.

Všem děvčatům děkuji za předvedený výkon a těším se na další utkání.

Musím poděkovat i soupeři, že si s námi přijel zahrát, i rodičům za skvělou kulisu.

První turnaj v novém roce

V sobotu 22. ledna 2022 se starší přípravka zúčastnila turnaje v krásné hale v Lázních Bohdaneč. Děvčata si vedla v tomto turnaji velice dobře a procházela celým turnajem bez ztráty jediného bodu. O konečném pořadí rozhodl až poslední zápas.

I přesto nám tento turnaj ukázal, jak šikovná děvčata máme. V konečném pořadí obsadila děvčata krásné 2. místo, po jediné prohře s vítězem turnaje.

Účastníci turnaje: SK Lázně Bohdaneč, SK Pardubičky, TJ Sokol Rosice nad Labem, SK Sokol Dříteč, AFK Horní Jelení, FK Jiskra Heřmanův Městec.

Třešničkou na dortu byla i individuální cena pro Annu Petrákovou, za nejlepší hráčku turnaje.

Všem děvčatům děkuji za skvělý vstup do přípravy a těším se na další utkání a turnaje. Velké díky patří i rodičům za skvělou kulisu.

(Autor: Rostislav Malík | Datum: 08.02.2022 | Zdroj fotky: FK Pardubice )

Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis

Farmet