WU-9 | 07.02.2022

Zimní příprava dívčí mladší přípravky

Příprava mladší přípravky začala o týden dříve, než bylo plánováno.

Holky se nemohly dočkat a chtěly začít trénovat dříve, než bylo v plánu. Proto jsme připravili narychlo čtvrteční trénink a na sobotu 15. ledna 2022 domluvili přátelské utkání s týmem TJ Sokol Staré Hradiště.

Přátelské utkání jsme odehráli na multifunkčním hřišti v Brozanech. S trenéry jsme se domluvili, že budeme hrát 4 x 20 minut a byli jsme mile překvapeni, že to děvčata zvládla na jedničku.
Utkání bylo hráno ve vysokém tempu a již po 14 sekundách děvčata vstřelila první gól. Utkání bylo vyrovnané, plné osobních soubojů a krásných akcí s gólovým zakončením.
Po třech vyhraných třetinách jsme ve čtvrté udělali pár chyb a to soupeř potrestal vstřelením branek. I přesto skóre 10:12 hodnotím jako vyrovnaný zápas a děvčatům musím poděkovat za skvělý výkon a rodičům za skvělou kulisu.

První turnaj a krásné umístění

V neděli 23. ledna 2022 se děvčata zúčastnila halového turnaje v Lázních Bohdaneč. V nedělním dopoledni je čekali nelehcí soupeři, ale i přesto se děvčata nezalekla a úspěšně hájila barvy FK PARDUBICE. Utkala se se soupeři z SK Lázně Bohdaneč, SK Nemošice, SK Sokol Dříteč, MFK Chrudim a FK Přelouč.

Ve dvoukolovém turnaji sehrála velice vyrovnané zápasy a v celkovém pořadí obsadila krásné 3. místo.

Děvčatům patří velké díky za předvedený výkon a spoustu sil do další přípravy.

(Autor: Rostislav Malík | Datum: 07.02.2022 | Zdroj fotky: FK Pardubice )

Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj