esport | 02.12.2021

e:LIGA:Na úvod soutěže prohrál esportový tým s Hradcem

V prvním kole esportové e:LIGY jsme poměřili síly s FC Hradec Králové. Naši esport reprezentanti nastoupili do zápasu ve složení JamesBony a Kucera, za Hradec Králové pak MrRicci a Pavliik10, bohužel z výhry 3:1 se radoval soupeř. Jedinou pardubickou výhru zaznamenal JanemBony28.

Do prvních dvou zápasů za FKPCE nastoupil JamesBonny, který v prvním duelu vyzval MrRicciho. Zápas to byl velmi opatrný, však se také jednalo o první duel nového ročníku ligy. V závěru první půle šel Hradec do vedení, Pardubice vyrovnaly, pak ovšem soupeř využil brejkové situace a 3:1 zvítězil. Druhé utkání zvládl JamesBony skvěle, Pavliik10 se musel smířit s prohrou 1:5 a celkový stav utkání tak byl vyrovnaný – 1:1.

Poté usedl k PS5 Kučera a i jeho čekaly dva souboje s hradeckými hráči, začínal proti Mrriccimu. Duel to byl opravdu a duel skončil 1:1. Prodloužení neurčilo vítěze a penaltový rozstřel vyzněl lépe pro Hradec. Čtvrtý duel dvojice Kučera – Pavliik10 mohl pro Pardubice přinést vyrovnání na konečných 2:2, což se ale nepodařilo. Bohužel tento zápas našemu Kučerovi nesedl a Pavliik10 zápas dotáhl do vítězného konce.

Celkem jsme tedy na úvod e:LIGY podlehli FC Hradec Králové 1:3 na zápasy.  V dalším kole soutěže čeká FK Pardubice duel s Bohemians Praha 1905, hracím dnem je úterý 7. 12. 2021.

Výsledky 1. kola e:LIGY

FC Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav 1:3

FK Jablonec - FC Baník Ostrava 1:3

SK Sigma Olomouc - SK Dynamo Č. Budějovice 1:3