esport | 30.11.2021

Startuje e:LIGA, již dnes proti Hradci Králové

Nastává čas, kdy můžete fandit našemu esportovému týmu! Ten totiž v úterý 30. listopadu nastoupí k prvnímu utkání nového ročníku e:LIGY a jeho soupeřem bude odvěký rival – FC Hradec Králové. Souboj můžete sledovat od 17:00 hod. na internetu v přímém přenosu!

Jak jsme již uvedli, náš klub FK Pardubice spojil pro tuto sezónu síly se společností Inside games a dvojice Jakub „JamesBony28“ Němec a František „Kucera“ Kučera dnes zasedne v 17:00 hod. ke svým PS5 a svede bitvy proti královéhradeckém týmu, který poslal do boje duo MrRici - Pavliiik10.

Ve spolupráci s vedením soutěže, a se svolením samotného EA Sport, se podařilo vyjednat přenos zmiňovaného derby přímým přenosem. Utkání bude vysílat ambassador a streamer našeho týmu Dodgy na svém twitchovém kanálu, odkaz najdete v rozpisu dnešních utkání.

FK Pardubice je obhájcem trofeje v této soutěži, kterou pořádá Ligová fotbalová asociace (LFA). „Rozhodli jsme ve třetím ročníku zatraktivnit formát e:LIGY tak, aby se přiblížila ligovému formátu české nejvyšší fotbalové soutěže. Věřím, že to hráči i fanoušci ocení. Těšíme se na boje jednotlivých týmů už od samotného začátku,“ řekl Daniel Hajný, obchodní a marketingový ředitel LFA.

Po dnešních úvodních soubojích bude e:LIGA pokračovat již za týden, kdy se FK Pardubice utká s pražskými Bohemians.

Rozpis prvního kola e:LIGY 2021/22

17:00     FC Hradec Králové - FK Pardubice (stream twitch)

17:00     FC Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav

17:00     FK Jablonec - FC Baník Ostrava (stream twitch)