WU-15 | 02.11.2021

Remíza starších žákyň s Libercem, prohra na penalty

V penaltových rozstřelech nám není přáno, bohužel ani tentokrát nejsme šťastnějším týmem a neodvážíme si plusový bod.

10. kolo 1. ligy starších žákyň Čechy, 31. 10. 2021 hř. Krásná Studánka

FC SLOVAN LIBEREC mládež - FK PARDUBICE 1:1 (1:1), PK 5:4
Branky: 3. Csizmaziová - 4. vlastní (Raselová)

Bez karet.
Rozhodčí: Loubek - Rejnart, Dubský

Sestava: Bálková - Borovičková E., Kolářová, Smejkalová, Sisková - Kožíšková T., Vamberová, Dytrtová - Kozáková, Kožíšková A., Kovaříková (Rouhová, Štiková, Valentová, Válková)

Hodnocení: Bláznivý začátek utkání. Už ve 3. minutě šel do vedení Liberec po tečované střele od naší hráčky a o minutu později je skóre srovnané, kdy si domácí dávají vlastní gól - 1:1. Zbytek utkání je vyrovnaný a hodně soubojový s šancemi na obou stranách. Další branku jsme ale neviděli, a tak o vítězi již podruhé v sezóně musely rozhodnout pokutové kopy. Opět skvěle chytající Bálková chytá v 7. sérii rozhodující penaltu, ale rozhodčí ji nechává opakovat. Napodruhé ji liberecká hráčka proměňuje a nám nezbývá nic jiného, než se spokojit s bodem.

Holkám přesto děkujeme za odmakaný zápas a snahu celý zápas vstřelit vítězný gól.

(Autor: Aneta Reinberková | Datum: 02.11.2021 | Zdroj fotky: Marcela Opltová )

Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN