WU-15 | 10.10.2021

Výhru v derby slaví starší žákyně Pardubic

V utkání dvou herně rozdílných poločasů jsme si třemi góly ve druhé půli zajistili vítězství ve východočeském derby. Dvakrát rozvlnila síť Terka Kožíšková.

7. kolo 1. ligy starších žákyň, 9. 10. 2021 hř. Dolíček

FK PARDUBICE - FC Hradec Králové ženy 3:1 (0:0)
Branky: 42., 49. Tereza Kožíšková, 66. Kristýna Hubáčková - 68. Julie Černá

ŽK 1:0
Rozhodčí: Ozank

Sestava: Bálková - Kolářová, Lacinová, Smejkalová, Sisková - Kožíšková T., Dytrtová, Vamberová - Kozáková, Kožíšková A., Kovaříková (Malíková, Borovičková, Hubáčková, Rouhová, Válková)

Hodnocení: První poločas z naší strany byl nepovedený. Chyběl nám klid na míči, byli jsme nepřesní a spoustu věcí jsme řešili špatně. Šance jsme si vytvořili, ale žádnou z nich se nám nepodařilo proměnit.
Druhý poločas byl už o něčem jiném. Hned ze začátku se nám podařilo dát branku, o kterou se postaralo sesterské duo. Terka s Aničkou Kožíškovou si daly narážečku, po které šla Terka sama na bránu a nedala hradecké brankářce šanci. O 7 minut později se mohla Terka Kožíšková radovat znovu, dostala krásnou průnikovou přihrávku od Terky Dytrtové a ani tentokrát se nemýlila. Poslední gól jsme přidali z rohového kopu, kdy se hlavou prosadila Týna Hubáčková. Hradec na závěr ještě snížil po střele ze střední vzdálenosti na 3:1, ale na nic víc se nezmohl, a tak 3 body zůstaly doma.

Holkám bychom chtěli poděkovat za předvedený výkon zejména ve druhém poločasu, ve kterém šla hra nahoru.

Nyní nás čeká týdenní pauza od ligového zápasu, ve které se budeme chtít co nejlépe připravit na dalšího soupeře, a to Spartu, se kterou budeme hrát 23. 10. v Satalicích.

(Autor: Aneta Reinberková | Datum: 10.10.2021 | Zdroj fotky: Marcela Opltová )

Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj