WU-13 | 07.10.2021

Mladší žákyně třikrát vítězně v okresním přeboru

V pěti dnech čekala děvčata tři utkání okresního přeboru. Ve všech dokázala zvítězit a připravit se na sobotní ligové derby s Hradcem Králové.

V neděli 3. října jsme hráli zápas v Řečanech nad Labem, nechali jsme odpočívat několik opor základní sestavy a dali jsme šanci dívkám, které nehrají úplně stabilně. Zápas s posledním celkem tabulky jsme ovládali od první minuty a výhru 0:11 jsme si užili jak fotbalově, tak takticky.

V úterý 5. října jsme doma nastoupili proti Chvaleticím, třetímu celku tabulky. Do zápasu jsme vstoupili bojovně a nechyběly nám fotbalové prvky, které trenéry hřály na srdci. Zápas byl velice zajímavý, děvčata chlapce zamkla na jejich půlce a zaslouženě vyhrála 4:0.

V náročném týdnu nás dále čekaly Živanice, do zápasu jsme vstoupili koncentrovaně a vedli od první minuty. Šance a góly se pomalu navyšovaly a my vyhráli 11:0. V tomto zápase dostaly šanci i střídající hráčky a měly tak prostor ukázat se trenérům před nadcházející sobotní bitvou s rivalem z Hradce Králové.

(Autor: Monika Hůlková | Datum: 07.10.2021 | Zdroj fotky: FK Pardubice )

Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice