Dorost | 10.01.2013

V areálu v Ohrazenicích vyrostla krytá tribuna!

Jedna z nejdůležitějších zimních zpráv z našeho klubu se netýká odchodu hráčů, nebo příchodů nových posil. Významnou novinkou je totiž skutečnost, že v závěru roku se podařilo v areálu v Ohrazenicích, kde hrají a trénují především mládežnické celky FK Pardubice, vybudovat krytou tribunku pro sedící diváky.

Tribuna vyrostla v závěru roku a tak je možná trochu překvapení i pro ty, kdo jí na začátku přípravného období spatří. "Dokončovali jsme jí těsně před Vánoci, dokončená byla 21. prosince," informoval nás manažer klubu Vít Zavřel, který přiznává, že realizace této novinky byla hodně náročná. "Stálo mě to rok života," přiznává s úsměvem.

Je ale rád, že tribuna zvýší divácký komfort v ohrazenickém areálu. "V uplynulém období jsme provedli v areálu několik úprav a nová tribuna patří k nejvýraznějším. Věším, že diváci utkání mládežnických týmů jí ocení. Na dvou tribunách s pozinkovanou konstrukcí je 88 míst k sezení," řekl Zavřel nám přesně počet míst, které dvě na sebe navazující tribunky nabízejí. "Důležité je, že tribuna je zastřešená, takže diváci se zde mohou skrýt i před deštěm."

Tribuna pochopitelně nespadla z nebe, vyrostla ve spolupráci s Městem Pardubice. "Jsme rádi, že se stavba povedla realizovat a že diváci tuto novinku ocení," doufá Vít Zavřel.

Fotogalerii nové tribuny najdete zde!

(Autor: Radek Klier | Datum: 10.01.2013 | Zdroj fotky: Radek Klier )

Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis

Farmet