WU-15 | 04.10.2021

Zasloužená prohra starších žákyň na Vysočině

Starší žákyně v 6. kole nestačily na dívky Jihlavy a po dlouhé době ze zápasu odchází naprázdno.

6. kolo 1. ligy starších žákyň, 3. 10. 2021 hř. Antonínův Důl

Fotbalový klub mládeže VYSOČINA JIHLAVA - FK PARDUBICE 4:1 (1:1)

Branky: 10. Marková, 64. a 74. (pk) Suská, 79. Jonášová - 33. A. Kožíšková

ŽK 0:2

Rozhodčí: Musílek

Diváků: 20

V mrazivém počasí se v 10. minutě po našem nedůrazu ve vápně jako první prosadila Jihlava, poprvé v sezóně jsme tak v zápase prohrávali. Ve vyrovnaném prvním poločase se nám díky Aničce Kožíškové podařilo vyrovnat na 1:1. V závěru poločasu ještě střelou levou nohou orazítkovala břevno Tereza Kožíšková.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit aktivně a přidat druhý gól, který by nám přinesl potřebný klid. Bohužel po pěkné akci v 64. minutě skóruje Jihlava. Pár minut na to přidává Jihlava 3. gól z přísně odpískané penalty. V úplném závěru jsme po přeskupení řad inkasovali do otevřené obrany počtvrté. Jihlava si vítězství naprosto zasloužila a je jen na nás, abychom se z chyb poučili.

V zápase nám chybělo skoro vše, na co se jindy můžeme spolehnout, výjimku a pochvalu za výkon zaslouží především skvěle chytající Bálková. V týdnu nás čeká spousta práce a porážku budeme chtít odčinit v derby s Hradcem Králové.

(Autor: Jan Siska | Datum: 04.10.2021 | Zdroj fotky: FK Pardubice )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda