U-15 | 02.10.2021

Vítězství z pod Ještědu

V sobotu jsme si přivezli tři body z Liberce.

FC Slovan Liberec - FK Pardubice 2:5 (2:2)

Branky:  4´ Koblížek, 8´ Nedvěd (Kvaček), 11´ soupeř, 33´ soupeř, 57´ Kvaček (Vašek), 78´ Dostál (Bečička), 79´ Zelinger (Kvaček)

Sestava:   Veselý - Kosek, Vencl, Komárek, Fejt - Pešek, Zima, Nedvěd - Vašek, Kvaček, Koblížek

Střídali:  Čáslavka, Dostál, Zelinger, Nesládek, Bečička, Tareš

Komentář:

Opět se nám povedl vstup do utkání a již v osmé minutě jsme po zásluze vedli 2:0. Potom jsme se začli pouze soustředit na útok a naše obrana zůstala nulová. Všichni jsme se hnali pouze vpřed a dozadu se nám již tolik nechtělo. Toho soupeř využil a do poločasu vyrovnal. Druhý poločas byl z naší strany již velice povedený, zvýšili jsme pohyb a agresivitu v osobních soubojích. Z tohoto tlaku jsme si vytvořili mnoho šancí ke skórování a třemi góly jsme rozhodli o našem vítězství.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 02.10.2021 | Zdroj fotky: )

AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau