Reprezentace | 29.09.2021

Pardubický klub má zastoupení na akci repre U21

Reprezentační tým do 21 let vyhlíží další výzvu v kvalifikaci o postup na mistrovství Evropy. Po úspěšném zářijovém dvojzápase proti Slovinsku a Albánii čeká tým říjnový dvojzápas proti Kosovu. A v nominaci trenéra Suchopárka má FK Pardubice poměrně zajímavé zastoupení.

Nejprve ve čtvrtek 7. října se „Lvíčata“ představí v Přištině a o pět dní později stejného soupeře přivítají v Českých Budějovicích. Jan Suchopárek nominoval Tomáše Solila a Lukáše Červa, mezi náhradníky figurují Jakub Markovič a Michal Beran. Pro zajímavost doplňujeme, že v nominaci jsou také Michal Kohút a Jakub Selnar, kteří proli pardubickým klubem během jeho postupové sezóny 2019/2020.

Reprezentační U21 bojuje o postup na mistrovství Evropy, které v roce 2023 pořádají Rumunsko s Gruzií. Přímo postupují vítězové devíti kvalifikačních skupin a tým s nejlepší bilancí na druhém místě. Dalších osm celků z druhých míst se utká v baráži o poslední čtyři volné pozice na šampionátu, kde mají jistý start dva domácí pořadatelé.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.09.2021 | Zdroj fotky: )

Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

Top Centrum prodejna