WU-15 | 27.09.2021

Přesvědčivá výhra starších žákyň na Braníku

V sobotu 25. září starší žákyně sehrály utkání v krásném areálu pražského Braníku. A přivezly domů všechny tři body!

4. kolo 1. ligy starších žákyň, 25. 9. 2021 hř. Braník

ABC Braník - FK PARDUBICE 0:5 (0:3)

Branky: 12. Dytrtová, 26. Kovaříková, 28. Hubáčková, 44. Lacinová, 72. A.Kožíšková

Sestava: Bálková - Kolářová, Lacinová, Smejkalová, Sisková - Dytrtová, Kožíšková T., Vamberová - Kozáková, Kožíšková A., Kovaříková (Malíková, Borovičková, Hubáčková, Rouhová, Válková)

Hodnocení: Od první minuty se nám dařilo diktovat tempo hry a snažili jsme se aktivní hrou dostat do zataženého bloku domácích. Ve 12. minutě nám k první brance pomohla standardní situace. Na dobře rozehraný roh Terky Kožíškové si naskočila Terka Dytrtová a přesnou hlavičkou otevřela skóre utkání. Do poločasu se nám povedlo přidat další dva góly, v jasných příležitostech se objevila Viki Kováříková a Týna Hubáčková a ani jedna se v nabídnuté příležitosti nemýlila. Do kabin se tak šlo za stavu 0:3.
Krátce po začátku druhého poločasu byla za svůj výkon odměněna také Anička Lacinová, která krásnou střelou z 30 metrů nedala jinak skvěle chytající brankářce domácích šanci 0:4. V 72. minutě pak k radosti všech přítomných rozvlnila síť také Anička Kožíšková, která přesnou střelou k tyči upravila na konečných 0:5.

Všechny holky si za svůj výkon zaslouží pochvalu, nyní nás čeká anglický týden, na předvedenou hru budeme chtít navázat hned v úterý proti Trutnovu.

(Autor: Jan Siska | Datum: 27.09.2021 | Zdroj fotky: FK Pardubice )

Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro