2. kolo 1. ligy starších žákyň Čechy, 5. 9. 2021 hř. Hostomice

FK Teplice - FK PARDUBICE 1:4 (0:3)
Branky: 2x Smejkalová, Kožíšková A., Hubáčková

Sestava: Bálková - Kolářová, Lacinová, Smejkalová, Sisková - Dytrtová, T.Kožíšková, Vamberová, Kozáková - A.Kožíšková, Kovaříková (E.Borovičková, Hubáčková, Kubátová, Rouhová, Válková)

Ve druhém ligovém kole jsme zavítali do Teplic. Od první chvíle jsme byli lepším týmem, začali si vytvářet šance, ale trápil nás klid v zakončení. O první branku se postaralo trio Smejkalová, Kozáková, A. Kožíšková. První jmenovaná dala průnikovou přihrávku na Kozákovou, ta zatáhla míč po lajně a přihrála před bránu Aničce Kožíškové - 0:1.
Do poločasu se nám podařilo vstřelit ještě 2 branky, a to po standardních situacích. Nejprve z přímého kopu z pravé strany, kdy Terka Kožíšková našla přesně Smejkalovou, která zakončovala hlavou a poté zase Smejkalová, která se pak sama postavila k míči a nechytatelnou střelou přes zeď do šibenice zvyšovala na 0:3.

Do druhého poločasu jsme šli hlavně s cílem přidat další branky, a nemuseli jsme čekat dlouho. Střelou po odraženém míči se prosadila Hubáčková - 0:4. Následně pak inkasujeme po střele ze střední vzdálenosti - 1:4. I když si dále vytváříme jednu šanci za druhou a soupeře nepustíme na svoji polovinu, špatná koncovka nám neumožní vyšší rozdíl ve skóre.

Všem holkám děkujeme za předvedený výkon a za 14 dní se budeme těšit doma na Slávii.

(Autor: Aneta Reinberková | Datum: 08.09.2021 | Zdroj fotky: )

Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis