U-15 | 04.09.2021

Z derby nemáme ani bod

V sobotu jsme v Hradci sehráli utkání s nešťastným koncem.

FC Hradec Králové - FK Pardubice 4:3 (1:1)

Branky:   32´ Zelinger (Skokan), 33´ soupeř, 43´ soupeř, 51´ Bečička (Dostál), 54´ Bečička, 65´ soupeř, 81´ soupeř

Sestava:  Veselý - Nesládek, Fejt, Skokan, Kosek - Bečička, Zima, Vencl - Koblížek, Zelinger, Dostál

Střídali:   Vašek, Pešek, Čáslavka, Komárek, Kvaček

Komentář:

Začátek zápasu byl opatrný z obou stran. Postupně se tempo zápasu zvyšovalo a bylo vidět několik pohledných akcí na obou stranách. Kluci dobře kombinovali, ale šanci ke vstřelení gólů jsme si nedokázali přes pozornou obranu soupeře vypracovat. Přesto jsme šli do vedení po chybě domácího brankaře, kdy míč dorazil do brány pozorný Zelinger. Bohužel naše chyba dovolila soupeři během minuty vyrovnat. Do druhého poločasu vstoupili domácí gólem do naší sítě. Nám se během tří minut mezi 51´ a 53´ minutou podařilo výsledek otočit v náš prospěch dvěma hezkými góly Bečičky. Domácí bojovali dál a po trestném kopu přesně mířenou ranou vyrovnali. Když už se zdálo, že si obě mužstva rozdělí po bodu, tak jsme po výkopu od branky soupeře udělali několik na sebe navazujících chyb a soupeř v poslední sekundě zápasu rozhodl derby ve svůj prospěch.

Kluky chválíme za nasazení a bojovnost po celé utkání.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 04.09.2021 | Zdroj fotky: )

Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

Top Centrum prodejna