U-19 | 13.07.2021

U19 hrála o víkendu první přípravné utkání a to s Jabloncem

V sobotu jsme na domácím hřišti změřili síly s Jabloncem nad Nisou. Po dohodě se hrálo utkání 3x40 min.

FK Pardubice - FK Jablonec nad Nisou 4:2 (1:1, 0:0, 3:1)

Branky: 2. Mareš, 97. Šmahel, 105. a 108. Kraj.

Sestava FK PCE:

1. tř.: Nalezinek - Kirchner, Dostál, Svoboda, Sedláček - Štichauer, Jarkovský, Machů - Brdička, Brychnáč, Mareš.

2. tř.: Šimůnek - Svatoš, Dostál (60. Besperát), Svoboda (60. Skřivánek), Sedláček (60. Beneš) - Jeník, Štichauer (60. Solnička), Veverka - Brdička (60. Kraj), Miláček, Lexman.

3. tř.: Kumprecht - Netolický, Besperát, Skřivánek, Beneš - Zeman, Solnička, Záruba - Kraj, Šmahel, Břeň.

Trenér Pavel Němeček:

" Ve středu jsme testováním hráčů zahájili krátkou letní přípravu na následující sezónu. Po dvou trénincích jsme společně s hráči U18 absolvovali utkání s Jabloncem, které se hrálo na třetiny. V zápase jsme měli více v držení míč, ale chyběla nám taková lehkost. V první třetině jsme mohli určitě přidat ještě nějaké branky. Na druhou stranu jsme byli hodně produktivní v poslední třetině. "

(Autor: FK Pardubice | Datum: 13.07.2021 | Zdroj fotky: )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus