Ženy A | 31.05.2021

Ženy ve čtvrtém kole nadstavby porazily vysoko pražskou Duklu

Až ve čtvrtém letošním vzájemném zápase se nám povedlo porazit soupeřky z Dukly. O zápase jsme rozhodli během deseti minut druhého poločasu, kdy jsme vstřelili tři góly. Svůj první ligový gól dala Denča Neradová nechytatelnou střelou z 20 ti metrů.

Delegát: Kindl

Sestava: Beránková - Matějková, Kabeláčová, Vejrová, Vodvárková (24. Kupková) - Hladíková (58. Kružíková), Neradová, Solničková (58. Ličmanová), Novotná (69. Hegrová) - Ninczová, Růžičková (69. Borovičková)

Ondřej Bačo (trenér FK Pardubice): "Dnes jsme chtěli jednoznačně potvrdit vítězství z Brna a od začátku si za tím celý tým šel. Aktivní hrou jsme si vytvářeli šance, kdy nejdříve Růžičková a následně Novotná nás ještě do vedení neposílají. Poté je blízko Neradová, když trefuje břevno. Prosazujeme se až ve 41. minutě po průniku Růžičkové, která je stažena v pokutovém území a následuje červená karta - pokutový kop. Ten s přehledem proměňuje naše nejzkušenější hráčka na hřišti Ninczová. Utkání jsme chtěli rozhodnout hned na začátku druhého poločasu a to se nám povedlo krásným angličákem Neradové. O dvě minuty později naprosto vzorová situace z tréninku - Ninczová krásně nachází Růžičkovou 3:0. O deset minut později upravuje opět Růžičková na konečných 4:0. Ke konci zápasu to chtělo určitě více klidu v kombinaci, ale i tak si myslím, že se diváci Pod Vinicí bavili a náš tým jenom potvrzuje vzestupnou formu ke konci sezóny."

Fotogalerie Pavla Jiříka: (20+) Facebook

Sestřih branek: (20+) Facebook