Ženy A | 12.10.2020

Ženy v sobotu podlehly pražské Slavii

Další velmi těžké utkání v domácím prostředí proti silnému protivníkovi mají za sebou hráčky našeho ženského A-týmu. V sobotu odpoledne prohrály na Vinici s pražskou Slavií 1:8 a před nucenou přestávkou jsou na předpoledním místě tabulky.

7. kolo 1. ligy žen

FK Pardubice - SK Slavia Praha 1:8 (0:4)

Branky: 69´ Růžičková - 2´ Divišová, 4´ 17´ 42´ 51´ Kožárová, 61´ Cahynová, 67´ Szewieczková, 85´ Bartovičová

FK PCE: Mikulecká - Vejrová (75´ Vlačihová), Kabeláčová, Matějková - Pavlasová, Kupková, Novotná (58´ Neradová), Kunáková, Fialová (58´ Ličmanová) - Kubečková (65´ Ninczová), Růžičková

Ondřej Bačo (trenér Pardubic): „Vstup do utkání se nám absolutně nepovedl. Na takto kvalitního soupeře musí být stoprocentní koncentrace od první minuty a hlavně maximální nasazení v osobních soubojích. Když dneska porovnáme některé výkony hráček směrem do defenzívy, tak máme v týmu velké rozdíly. Na hřišti byly vidět světlé momenty, ale bohužel některé hráčky, hlavně krajní stoperky a hráčky na křídlech, si neodpustí triviální a hlavně stále se opakující chyby. Když k tomu připočteme nedostoupení a nedůraz v našem pokutovém území, tak je z toho osm branek v naší síti. Chtěl bych pochválit zkušenější hráčky, které šly příkladem a nechaly na hřišti opravdu všechno. Pozitivem je opět vstřelená branka, kdy jsme v každém kole minimálně jednou slavili gól v síti soupeře. Minimálně na dva týdny si odpočineme, zhodnotíme, jak do některých soubojů a míčů chodíme, a pojedeme dál. Třetí kolo po sobě máme premiantku v sestavě. Tentokrát se velmi dobře v patnácti letech v brance ukázala Mikulecká.“

(Autor: FK Pardubice | Datum: 12.10.2020 | Zdroj fotky: Radek Klier )

AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau