Logo FK Pardubice

facebook twitter instagram youtube

Program utkání
Profile picture

Reprezentace | 01.10.2020

Pardubická kabina vyhlíží akci repre U21

Po pátečním utkání proti Slovácku čeká nejvyšší soutěž reprezentační přestávka. Využije ji také repre tým U21 a v jeho nominaci se objevilo několik jmen z pardubické kabiny. Michal Hlavatý může pomalu balit, pět hráčů je mezi náhradníky.


Reprezentaci do 21 let čekají dvě kvalifikační utkání o postup na ME, ve Skotsku a v Litvě. “Lvíčata” po svých sedmi odehraných zápasech stále drží neporazitelnost, ale až závěrečné tři bitvy rozhodnou, zda se příští rok podívají také na mistrovství Evropy, které ve dvou etapách hostí Maďarsko se Slovinskem.

 

Trenér Karel Krejčí z předchozích akcí řadu pardubických hráčů zná a tak v naší kabině zalovil i tentokrát. Do týmu povolal záložníka Michala Hlavatého a pětice dalších jmen z pardubické kabiny je mezi náhradníky: Jiří Letáček, Jiří Sláma, Tomáš Solil, Lukáš Pfeifer a Emil Tischler. Sraz týmu je v pondělí 5. října, utkání na český tým čekají 9. října ve skotském Edinburghu a o čtyři dny později v litevském Marijampole.

 

rerpe

 

 


(Autor: FK Pardubice | Datum: 01.10.2020 | Zdroj fotky: )Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro

Top Centrum prodejna

Chceš se potkat s našimi hráči? Přijď do Atrium Paláce Pardubice!

Chceš se potkat s našimi hráči? Přijď do Atrium Paláce Pardubice! více

Nabízíme volné termíny Stadion tour. Například na úterý!

Nabízíme volné termíny Stadion tour. Například na úterý! více

Z utkání v Brně se vracíme s prázdnou

Z utkání v Brně se vracíme s prázdnou více

Projekt partnerských hospod pokračuje: Konzuláty FK Pardubice!

Projekt partnerských hospod pokračuje: Konzuláty FK Pardubice! více