V úvodním ligovém kole zajížděly mladší žákyně na hřiště Dukly Praha.

1. kolo 1. ligy mladších žákyň Čechy

FK Dukla Praha WU13 - FK PARDUBICE WU13 0:13 (0:4)

Hráno 30. 8. 2020, hř. Statenice

Branky: 1´ 8´ 17´ 19´ 39´ 57´ Kubisková, 43´ 58´ 68´ Kovaříková, 52´ Kozáková, 62´ 64´ Rouhová, 64´ Kožíšková T.

Sestava: Čiháková - Rouhová, Kozáková, Kolářová, Nevosádová, Sisková, Kakrdová, Kadlecová, Kubisková, Kovaříková, Dytrtová, Kožíšková

Hodnocení: V prvním ligovém kole jsme vyrazili do Statenic, kde své domácí zápasy hraje Dukla. Vstup do utkání byl přesně takový, jaký jsme potřebovali, když se nám povedlo hned v 1. minutě otevřít skóre, nadále jsme pokračovali v dobrém výkonu a díky dobré rozehrávce Čihákové a celého týmu, mohla Kubisková přidat další 3 góly.

Po přestávce družstvo neztratilo motivaci, naopak se holky snažily z každé šance zakončit. V druhém poločase jsme, i díky změně rozestavení, přidali 9 branek a z Dukly vezeme překvapivý, ale zasloužený výsledek 0:13.
Hattrickem se blýskly Kubisková a Kovaříková, tudíž se na tréninku těšíme na nějakou dobrou buchtu.

(Autor: Matějka Jiří | Datum: 03.09.2020 | Zdroj fotky: )

Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro