V dalších dvou přípravných zápasech bez porážky

V minulém týdnu jsme ve středu remizovali s Hradcem Králové a v sobotu zvítězili s Mladou Boleslaví.

FC Hradec Králové - FK Pardubice 1:1  (1:0)

FK Pardubice - FK Mladá Boleslav 6:1  (5:1)

2x Bašík, Reil, Firbacher, Svatoň, Kubín

Reprezentovali :

Kedelidze, Doleček M., Kobera - Jindra, Firbacher, Reil, Svatoň, Dymák, Venzhöfer, Kaufman, Valenta, Topolský, Rek, Jůn, Koreček, Lorenc, Doleček J., Kubín, Kaválek, Bašík

Hodnocení:
    První utkání v Hradci se hrálo velmi agresivně, což odpovídalo vzájemné rivalitě obou soupeřů. V prvním poločase jsme udělali pouze jednu chybu, kterou soupeř využil. Jinak obrana pracovala po celé utkání velmi dobře. V útoku jsme se prosadili pouze jednou, a to v druhém poločase, kdy centrovaný míč do pokutového území skončil v brance soupeře.

V domácím utkání s týmem Mladé Boleslavi /hráno v Chlumci nad Cidlinou/ se nám povedl začátek utkání, kdy jsme již v páté minutě vedli 3:0. Do přestávky jsme ještě přidali tři branky, z toho jednu vlastní. I přes převahu v celém utkání jsme se vinou zbrklé koncovky v druhém poločase prosadili pouze jednou v jeho závěru.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 07.06.2020 | Zdroj fotky: )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda