U-15 | 23.09.2019

Hodnocení zápasu FK Teplice

V sobotním utkání si žákovský tým U15 poradil s Teplicemi, když pět ze šesti branek nastřílel po změně stran.

FK Pardubice - FK Teplice 6:2 (1:1)

Sestava: Lorenc - Svatoš, Divišek (60. Morávek), Rolenec, Metelka (40. Muller) - Halda (40. Procházka), Flaška (50. Kožený), Macák (50. Kuja) -  Prokeš (40. Brož), Míšek, Hoffman (60. Kaufman)

Střelci: Macák, Prokeš, Divišek, Morávek, Brož, Hoffman

V domácím zápase jsme přivítali tým Teplic. Od začátku se jezdilo nahoru a dolů, fotbal plný osobních soubojů a dobrých kombinací. Soupeř šel z první šance do vedení 0-1, což nás probudilo. Poté jsme si vypracovali několik slibných akcí po stranách, ale až dalekonosná střela Prokeše znamenala poločasových 1-1. V druhém poločase se nám podařilo vytěžit dvě branky ze standartních situací, kdy odražený míč dostal do sítě Divišek a Hoffman. Poté jsme již dominovali a další branky přidal Macák, Morávek a Brož. Konečný výsledek 6-2 je ale krutý pro hosty, kteří první poločas sehráli velice slušnou partii.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 23.09.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )

Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN