Ženy A | 03.06.2019

Ženy přivezly další tři body z Teplic

Předposlední vystoupení v druholigové sezóně mají za sebou hráčky pardubického A-týmu. Nerozhodilo je ani ranní časné vstávání (v Dubí se hrálo od 11:00) a od začátku utkání dávaly najevo, že chtějí další tři body.

4. kolo nadstavby 2. ligy žen

FK Teplice - FK Pardubice 1:5 (1:3)

Branky: 35. Galbavá - 14. Prokůpková, 19. Kubečková, 37. Prokůpková, 86. Kunáková, 88. Kunáková,
Sestava: Pošvová - Merklová, Kabeláčová, Černá, Vlačihová - Fialová (70. Karabinošová), Kupková, Kunáková, Pavlasová - Kubečková (70. Matínková), Pokůpková (54. Ninczová).

Na severu Čech nečekala pardubický tým snadná úloha a tak si trenéři oddechli, když po dvaceti minutách hry jejich svěřenkyně vedly 2:0. Domácí sice snížily, ale ještě do přestávky znovu zvýšila pardubický náskok na dvougólový svou druhou brankou Prokůpková.

Po změně stran si týmy musely na další góly počkat až do samotného závěru zápasu. V 86. a 88. minutě se trefila Kunáková (na snímku) a pardubický tým si tak odváží body za výhru 5:1. „V tomto počasí hráčkám před jejich výkonem smekám,“ chválil asistent trenéra Martin Pešek. „Vítězství se rodilo těžko, ale rozhodla naše větší efektivita.“

Poslední utkání sezóny sehrají naše ženy v neděli dopoledne na trávníku v tabulce druhé Čáslavi.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.06.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )

Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN