F:L | 02.05.2019

Důležitá je výhra, ne kdo se trefí, ví Pavel Sokol

Pavel Sokol není obávaným střelcem, ale v sobotu dorazí soupeř, kterému na půdě soupeře vstřelil svůj zatím jediný druholigový gól. Zatím neví, zda proti Znojmu v sobotu nastoupí, ale je přesvědčený o tom, že tým udělá pro vítězství vše, co bude v jeho silách!

ww

V sobotu dorazí Znojmo, tým, na jehož trávníku jsme na podzim vyhráli vysoko 4:0. Znamená to, že tento soupeř nám svým stylem vyhovuje?

Na podzim jsme uhráli ve Znojmě výborný výsledek a doufám, že nám to proti němu sedne i v sobotu. Počítáme s tím, že uděláme vše pro bodový zisk a určitě chceme vyhrát, byť víme, že to bude těžký zápas.

Když se podíváš na znojemskou sestavu, na koho je potřeby si dát pozor?

Z nebezpečných hráčů je třeba počítat s Kubou Teplým, navíc brankář Buček patří k těm zkušenějším. Jinak doufám, že nikdo další nás zlobit nebude.

Vyběhnul jsi do závěru v Ústí, který se nám v pondělí příliš nepovedl. Už jste se z prohry vzpamatovali?

Myslím, že už jsme se z toho dostali. Hodili jsme to za hlavu a teď se soustředíme jenom na Znojmo.

Pokoušeli jste si přijít na to, proč se nám na jaře venku nedaří?

Něco jsme si k tomu řekli. Myslím, že nehrajeme venku odvážně, to je možná chyba. Ale je to pryč.

Na podzim jsi ve Znojmě skóroval, dostaneš v sobotu šanci přidat další gól?

Ještě nevím, jestli budu hrát, to vědí jen trenéři. Dát gól by bylo fajn, ale důležitá je výhra, ne kdo z nás se trefí.

Vnímáš sobotní duel i z toho pohledu, že bychom výhrou mohli pomoci Chrudimi, kde jsi působil?

Vím, že bychom Chrudimi mohli pomoc, ale přemýšlet o tom nebudu. Soustředím se na to, aby byly úspěšné Pardubice a stejně jako každý jiný zápas budu chtít, aby náš tým vyhrál.

(Autor: Radek Klier | Datum: 02.05.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus