F:L | 02.05.2019

Pozor! Dvě domácí utkání v rychlém sledu!

Víme, že naši věrní fanoušci pozorně sledují termíny našich utkání, zejména těch domácích. Přesto bychom rádi připomněli, že v příštích dnech se Pardubáci dvakrát za sebou představí na domácím trávníku.

ba

V jarní části sezóny na podobný model došlo, doma jsme hráli v řadě utkání proti Žižkovu a Prostějovu, ve kterých jsme získali šest bodů. Ale utkání se hrála s týdenním odstupem. Nyní vás i nás čeká ještě rychlejší tempo obou nadcházejících duelů!

Tuto sobotu 4.5.2019 hostíme na Vinici celek Znojma, souboj 26. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY přenáší Česká televize; přesto se čas výkopu se nemění - rozodčí Cieslar dá pokyn k zahájení hry v 10:15 hod.

Na další domácí vystoupení dojde jen čtyři dny poté. Ve středu 8.5.2019 hostíme Baník Sokolov. Hraje se v 10:15 hod. a čas výkopu není překlep. Podle data jste jistě poznali, že zmíněný den je státním svátkem.

Tak si připravte hlasivky, snad nám všem bude přát počasí a společně si sportovní souboje vychutnejme. I pro fanoušky to bude generálka na 18. května, kdy se na Vinici představí náš tradiční rival - Hradec Králové!

Program utkání FK Pardubice v závěru soutěže

26. kolo F:NL  04.05.2019  10:15  pce FK Pardubice q 1. SC Znojmo FK
27. kolo F:NL 08.05.2019 10:15 pce FK Pardubice a FK Baník Sokolov
28. kolo F:NL 12.05.2019 17:00 sfa FC MAS Táborsko  pce FK Pardubice