A-tým | 30.04.2019

Magazín LIBERO č. 3 uvidíte první květnový den

Měsíc utekl jako voda a blíží se premiéra dalšího vydání klubového videomagazínu LIBERO, půjde již o jeho třetí pokračování. To se dočkalo několika úprav a premiéru bude mít ve středu 1. května 2019 v 19:00 hod.

Co vás v dalším pokračování LIBERA čeká? Byli jsme připraveni nabídnout vám reportáž ze zasedání pardubického Zastupitelstva, kde se mělo rozhodovat o osudu Letního stadionu, na což bohužel nedošlo. A tak jsme si dali práci a uvidíte náhledy projektů na výstavbu pardubických stadionů, které se v minulosti nabízely k realizaci.

Na sociálních sítích jsme avizovali, že s pardubickým áčkem se připravovaly dvě fotbalistky; uvidíte, jak to dopadlo. Premiéru bude mít rubrika „Naše místa“, v níž zavítáme na jedno místo, které je s historií pardubického fotbalu úzce spojené.

Pořadem vás znovu bude provázet Sára Kabeláčová a ta vám v jeho závěru prozradí jedno překvapení. Naznačíme, že LIBERO čeká v polovině května jeden bonus. Hodně zajímavý.

Takže ve středu, první květnový den, vás v 19:00 hod. čeká premiéra magazínu LIBERO s pořadovým číslem 3. Ta se odehraje na našem facebookovém profilu, klubovém webu i Youtube kanálu

OBA PŘEDCHOZÍ DÍLY MAGAZÍNU LIBERO NAJDETE ZDE

(Autor: FK Pardubice | Datum: 30.04.2019 | Zdroj fotky: )

AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau