F:L | 29.04.2019

A-tým se dnes představí v Ústí nad Labem

V pondělí v 18:00 hod. večer proti sobě v dohrávce 25. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY nastoupí domácí FK Ústí nad Labem proti pardubickému FK. Bude to zajímavý duel, protože oba soupeři jsou sousedy v tabulce a hostující celek by vítězství mohlo v tabulce posunout vzhůru.

Ústecký soupeř není pro Pardubáky právě oblíbeným protivníkem, alespoň co se týká zápasů na severu Čech. Tam se našim hráčům příliš nedaří, ale na druhou stranu - před rokem získali na ústeckém městském stadionu bod. A to by se nám líbilo i dnes.

Souboj je dohrávkou 25. kola a pro východočeský celek tím začíná další náročná série. Po pondělním duelu je čeká v sobotu na domácím trávníku Znojmo a hned následující středu, znovu na Vinici, Baník Sokolov.

Aktuálně je Ústí v druholigové tabulce na 6. místě se ziskem 40 bodů, Pardubice jsou o jednu příčku níže s 38 body. Pokud tedy dnes svěřenci trenérů Krejčího a Novotného uspějí, mohou se posunout až na 5. pozici, díky skóre by se prodrali i před aktuálně čtvrtý Varnsdorf.

Průběh dnešního duelu můžete sledovat prostřednictvím textového přenosu na Onlajny.com, sestavu se před utkáním dozvíte na našem facebookovém profilu, kde najdete v průběhu utkání i fotografie z něj. Držte nám palce!

(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.04.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Certus