U-10 (2013) | 07.04.2019

Výsledky 8. kola KM

V neděli jsme vyjeli do Svitav, abychom otevřeli jarní fázi Krajské miniligy. Třikrát jsme zvítězili a třikrát podlehli.

Červení několikrát během zápasů dokázali, že by to mohlo jít, ovšem povětšinou chyběl, zápal, pohyb, důraz apod. Právě proto se pravidelně střídaly pěkné pasáže s těmi horšími. Pochvalu za předvedené výkony zaslouží Péťa Bachratý a Honza Melichar, kteří všechny duely absolvovali stoprocentně koncentrovaní. O ostatních se to bohužel říct nedá, což je prostě špatně.

Bílí na tom byli podobně. Pravidelně chyběl pohyb, kluci se báli míče, soubojů a dopláceli na začátečnické chyby. Někteří hráči svoji výkonností trochu zaostávají za krajskou úrovní, proto je třeba trochu zvýšit obrátky. Víme, že kluci mají navíc. Za stoprocentní nasazení ve všech zápasech chválíme Vaška Baťu a Matěje Štorka.

Chyby jsou povoleny, ale nasazení musí být vždy stoprocentní…

FK Pardubice ,,Červená“: Melichar Jan – Tunheber Tobias, Holešinský Martin, Hlušička Ondřej, Flaška Jakub – Janovský Petr, Bachratý Peter – Šafařík Daniel, Machač Martin, Horák Prokop, Schwarzkopf Alexander

FK Pardubice ,,Bílá“: Linha Nikolas – Polák Alex, Štorek Matěj, Koblížek Štěpán – Semerád Tomáš, Lorenc Jaroslav – Mazal Sebastian, Baťa Václav, Firszt Tomáš, Strnad Václav

FK Pardubice ,,Červená“ – SK Polička   4:8