F:L | 28.03.2019

Dorazí nepříjemný soupeř, ví trenér Krejčí

V sobotu dopoledne změří pardubický celek ve 20. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY své síly se středočeskou Vlašimí. Soupeř, který nás na svém trávníku na podzim 2:0 porazil, je nepříjemným protivníkem, navíc náš tým se musí vypořádat se dvěma absencemi.

sfw

Od remízového (1:1) utkání v Chrudimi utekly skoro dva týdny a pardubický celek stojí před další výzvou. Proti FC Sellier&Bellot Vlašim nastoupí naši hráči po čtyřech zápasech bez porážky, pochopitelně s touhou získat tři body. „V reprezentační přestávce jsme kvalitně potrénovali,“ říká trenér Jiří Krejčí. „Bylo to sice kondičně trochu náročné, ale věříme, že nám to pomůže.“

Soupeře má pardubický realizační tým dobře zmapovaného. „Vlašim má v týmu hodně sparťanských hráčů a snaží se hrát kombinační, běhavý fotbal, bojují poctivě a mají dobře organizovanou obranu, ze které vyrážejí do rychlých protiútoků, tak hrají zejména na hřištích soupeřů,“ popisuje přednosti příštího protivníka. „Takže nepochybujeme o tom, že v sobotu dorazí mladý, běhavý a nepříjemný soupeř.“

Co nutilo a stále nutí pardubické trenéry k zamyšlení, jsou dvě vynucené absence. Pro čtyři žluté karty v předchozích zápasech musejí v sobotu zůstat mimo hru Jan Jeřábek a Emil Tischler. „Pracovali jsme s tímto faktem,“ naznačuje Krejčí. „Jsou to dva hráči z osy týmu, je to komplikace, se kterou si musíme poradit. Šanci dostanou další hráči a uvidíme, jak tuto příležitost chytí za pačesy.“

Jak trenéři popsané ztráty v sobotu nahradí? Sledovat utkání můžete v sobotu na stadion Pod Vinicí, výkop utkání FK Pardubice - FC Sellier&Bellot Vlašim je v 10:15 hod.!

(Autor: Radek Klier | Datum: 28.03.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )

ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN

Aigos - reklama