U-10 (2013) | 03.02.2019

Prohra s Bohemians 1905

V sobotu jsme odehráli přátelské utkání s Bohemians Praha 1905.

FK Pardubice - Bohemians Praha 1905 3:10 (1:4, 0:1, 1:3, 1:2)

Sestava: Melichar Jan - Semerád Tomáš, Lorenc Jaroslav, Tunheber Tobias, Šlechta Jakub, Štorek Matěj - Janovský Petr, Bachratý Peter, Netolický Matěj - Machač Martin, Koblížek Štěpán

Zápas očima trenéra Lukáše Daňka:
Utkání se neslo v duchu herní převahy Bohemians téměř po celý zápas a to především ze dvou důvodů. Zaprvé "klokani" skvěle využívali celou šířku hřiště, bylo poznat, že na tyto rozměry hřiště jsou oproti našim klukům již zvyklí a zadruhé, a to především, byl obrovský rozdíl v důrazu a síle, s čímž jsme se nedokázali pořádně popasovat. V utkání jsme měli i my určité pasáže, kdy jsme se soupeři vyrovnali, ale nebylo jich mnoho. Klukům nelze upřít snahu ale sami, alespoň ti co se zápasu zúčastnili, poznali, že je stále hodně na čem pracovat. Na konci zápasu bylo i znát, že klukům docházely síly. Přesto klukům děkujeme, že se vydali do posledního dechu a rodičům za podporu. I takovéto zápasy jsou ale velmi přínosné a poučné. Příště to určitě zase bude o kus lepší.

(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.02.2019 | Zdroj fotky: )

Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA

ČPP Servis