A-tým | 29.01.2019

FK Pardubice obdržel v pondělí dvě ocenění

Kulturní dům Hronovická byl v pondělí večer místem, kde se představili držitelé ocenění pro nejlepší sportovce Pardubicka za rok 2018. A ve dvou případech zamířili na pódium také zástupci FK Pardubice.

Nejlepší sportovci, kolektivy, či trenéři, se v našem městě vyhlašují každoročně a letos připadlo předávání cen na pondělí 28. ledna. A pro FK Pardubice je ctí, že se na pódiu objevili zástupci našeho klubu hned dvakrát. Oceněný byl skvělý jarní úspěch dorostu U19, který skončil v nejvyšší soutěži na skvělém 5. místě.

Poté se na pódium vydal také trenér A-týmu Jiří Krejčí, který se svým kolektivem v květnu završil cestu za 3. místem ve duhé nejvyšší soutěži.

Podívejte se na dvě videa, která ukazují "pobyt" našich zástupců na pódiu. A všem, kteří se na ocenění podíleli, ať již jako hráči, či členové realizačních týmů, děkujeme a gratulujeme!

Hlavní trenér dorostu U19 Pavel Němeček si došel pro ocenění pro svůj kolektiv za jeho výsledky v roce 2018

Trenér A-týmu FK Pardubice si převzal cenu pro jednoho z nejlepších trenérů regionu

(Autor: FK Pardubice | Datum: 29.01.2019 | Zdroj fotky: Luboš Jeníček, Denik.cz )

Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj