Příprava | 09.01.2019

Hráče čeká jen den volna, říká trenér Krejčí

Aktuálně se již pardubičtí hráči naplno připravují na jarní část sezóny a jak nám prozradil trenér Jiří Krejčí, mají tento týden jen jediný den volna. Včera ale kádr svého kouče potěšil. Proti Jablonci totiž při remíze 0:0 podali Pardubáci dobrý výkon!

„Jsme rádi, že jsme zápas sehráli na nulu a Jablonec pustili do minima šancí,“ potěšil úterní zápas pardubického trenéra. „Podali jsme dobrý, odhodlaný výkon a paradoxně jsme ve druhé půli měli víc šancí na vstřelení gólu než soupeř.“

Byla tam ale i některá negativa. „Tentokrát nám nevycházela finální přihrávka. Škoda, ale kluky musím pochválit, kdo naskočil do zápasu, odvedl dobrou práci. Je to dobré zjištění, že kdokoliv jde na hřiště, nezklame. Pro konkurenci v kádru je to dobré.“

Nyní už se zase pardubičtí fotbalisté připravují v domovském areálu v Ohrazenicích. „Týden před soustředěním bereme jako rozjezdový,“ naznačuje trenér. „Ve středu budeme trénovat s míčem, ale bude to trochu náročnější, abychom se dostali do tempa před odjezdem na soustředění. Ale doufám, že i když to bude náročnější, bude to kluky bavit.“

Na soustředění odjíždí FK Pardubice v pondělí 14. ledna ráno. „Jediný volný den máme v sobotu,“ přibližuje Jiří Krejčí náročnost přípravného období. „Jinak každý den trénujeme v Ohrazenicích, pochopitelně v neděli nás čeká zápas Tipsport ligy proti Varnsdorfu.“

Souboj se Severočechy má výkop v 10:30 hod. a s předstihem vám přineseme odkaz, kde bude možné sledovat livestream z tohoto souboje.

(Autor: Radek Klier | Datum: 09.01.2019 | Zdroj fotky: Radek Klier )

Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda

Farmet