A-tým | 14.12.2018

V prodeji několik posledních hraných dresů z této sezóny!

Repliky dresů našeho A-týmu občas nabízíme v našem fanshopu, ale nyní pro vás máme opravdu zajímavou nabídku. Vyprodáváme totiž poslední kusy originálních hraných dresů našeho A-týmu - a dokonce z aktuální sezóny!

Od posledních podzimních zápasů nastupují naši hráči v nových dresech, červenou variantu znáte a vidět jste mohli i tu bílou, kterou jsme oblékli pro domácí pohárové utkání proti Jablonci.

Co ale s vyřazenou sadou? Poté, co klub odeslal regulemi soutěže daný počet dresů Ligové fotbalové asociaci (LFA) pro marketingové účely, několik dresů v klubu zůstalo. A ty jsme se rozhodli je nabídnout za symbolickou cenu našim fanouškům pro sběratelské účely!

Které dresy tedy jsou k dispozici?

2 - Jan Prosek

11 - Filip Kopřiva

15- Daniel Kovář

Cena těchto dresů je 500 Kč a zakoupit je můžete až do vyprodání v areálu  Pod Vinicí v kanceláři u paní Cejpové každý čtvrtek od 15:00 do 18:00 hod., případně v jiné dny v dopoledních hodinách po domluvě (tel.: 734 519 903).

(Autor: FK Pardubice | Datum: 14.12.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )

Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis Město pardubice

Aigos - reklama