F:L | 19.07.2018

Ve čtvrtek vychází příloha k F:NL v Pardubickém deníku

V pátek startuje FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, my na jejího kolotoč naskočíme o den později zápasem proti Vítkovicím. Ve čtvrtek se ale také udála jedna skvělá věc. Pardubický deník vydal přílohu, která je za měřena na tři východočeské kluby, které se soutěže zúčastní.

vi

Protože z tria Východočechů skončil FK Pardubice v soutěži nejvýše, patří mu první část přílohy. Najdete v ní řadu materiálů k pardubickému klubu. Ať již v předchozích dnech zmiňovanou týmovou fotografii, nebo i přehled nováčků v našem týmu.

Možná vás překvapí, kolik rozhovorů na stránkách přílohy najdete! Promlouvá zde předseda představenstva FK Pardubice Vladimír Pitter, dvě strany zabralo povídání s trenérem Krejčím a prostor zde mají také Tomáš Čelůstka a Milan Knobloch.

Teď už vás nebudeme zdržovat, přílohu čtvrtečního Pardubického deníku zkrátka musíte mít!

(Autor: FK Pardubice | Datum: 19.07.2018 | Zdroj fotky: redakce )

AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Farmet