A-tým | 03.07.2018

Petr Tuček slaví 50. narozeniny, všechno nejlepší!

V klubovém dění rozhodně nemůžete Petra Tučka přehlédnout. Bývalý dlouholetý brankář je dobrou duší našeho klubu a skoro se ani nechce věřit, že právě dnes slaví kulaté 50. narozeniny!

Petr Tuček je aktuálně správcem areálu v Ohrazenicích, ale nezanedbatelné je, že pomáhá růstu nejmladších brankářů u žákovských týmů a přípravek. Těm připravuje speciální gólmanské tréninky a předává tak své dlouholeté zkušenosti dalším generacím.

Sám byl totiž dlouhé roky strážcem branky několika klubů. Ve druhé lize nastupoval ve VCHZ/SK Pardubice a také v Lázních Bohdaneč, ale fotbalovou radost rozdával i v dalších klubech – v FK Kolín, pardubické „Lokádě“ a Ždírci nad Doubravou.  Na fotbal nezanevřel ani v posledním desetiletí, kdy bojoval v dresu Starého Hradiště, nebo Chroustovic.

Přejeme této legendě brankářského řemesla nejen skvělou oslavu 50. narozenin, ale také hodně zdraví a radosti do dalších let! A děkujeme za vše dosud vykonané!

(Autor: FK Pardubice | Datum: 03.07.2018 | Zdroj fotky: )

AUTO IN ČPP Servis Město pardubice Kave bau Pardubický kraj Palent Zenpro Caha

Farmet