A-tým | 31.05.2018

Přípravu začneme s Jihlavou, v Bohdanči přivítáme Duklu

Před několik dny skončila sezóna pardubickému A-týmu, nicméně letní přestávka je každoročně velmi krátká a totéž platí i letos. Umocňuje to i změna ve Fortuna národní lize, která začne o týden dříve, než bývalo zvykem, první „ostré“ utkání na hráče čeká již o víkendu 21. a 22. července.

Pokud se ptáte, jak dlouho si hráči od míče odpočinou, máme pro vás odpověď. Pardubičtí hráči zahájí přípravu na další ročník FNL ve středu 20. června, kdy se spolu s realizačním týmem sejdou v areálu Pod Vinicí. V jakém složení to bude, je zatím s otazníkem.

Pardubický kádr měl ve svých řadách několik hráčů, kterým končí hostování (Čelůstka, Látal, Novák, Sokol) a jejich pokračování na „Tesle“ je zatím nejisté. Důležité je, že kompletní kádr kmenových hráčů má smlouvy platné minimálně do konce nadcházející sezóny.

Příprava bude tedy relativně krátká a již tři dny po jejím startu dojde na první přípravné utkání. Pojedeme k němu do Jihlavy (či do jejího blízkého okolí) a soupeřem nám bude FC Vysočina, která před pár dny sestoupila z HET ligy. Program přípravných zápasů se ještě dolaďuje, ale jednu dobrou zprávu vám můžeme prozradit. V Lázních Bohdaneč, kam každoročně směrujeme naše letní přípravná utkání, přivítáme pražskou Duklu! Hrát se bude v úterý 3. července 2018 od 16:30 hod.

Přesný rozpis přípravných zápasů pro vás chystáme!

(Autor: FK Pardubice | Datum: 31.05.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )

Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis

Farmet