Dorost | 05.04.2018

Dorazily nominace. Hráči FK Pardubice se mohou chystat do reprezentací!

Radost nám udělaly tři nominace reprezentačních týmů mládežnických kategorií. Objevilo se v nich totiž celkem 6 hráčů našeho klubu, čtyři z nich si již mohou balit, dva jsou mezi náhradníky.

U-17

Národní tým do 17 let, vedený bývalým reprezentantem Radkem Bejblem, sehraje v našem hlavním městě ve dnech 10. a 12.4.2018 dva přípravné souboje s celkem Belgie. V českém výběru je i Pardubák Vojtěch Sychra, který bude mít šanci připsat si první reprezentační start.

U-16

Reprezentace do 16 let, kterou trénuje Václav Kotal, se vydá na mezinárodní turnaj do Rumunska a potřetí v tomto kalendářním roce nechybí v sestavě Petr Kurka. Jeho klubový kolega Samuel Šimek je mezi náhradníky tohoto výběru. Na akci se mladý český tým střetne ve dnech 10. - 14.4.2018 postupně s Rumunskem, Polskem a Nizozemskem.

U-14

Trenér repre U-14 Jiří Gerstner si na dvě přátelská utkání proti Nizozemsku, hraná 10. a 12.4.2018 ve Středních Čechách (Libčice a Slaný) pozval Ladislava Šmahela a brankáře Filipa Gampera, k tomu mezi náhradníky zařadil Ondřeje Sedláčka.

Všem nominovaným hráčům gratulujeme a až vyběhnou na trávník, budeme jim držet palce!

(Autor: FK Pardubice | Datum: 05.04.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )

Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

Top Centrum prodejna