U-15 | 24.02.2018

Přípravné utkání s FC Baník Ostrava

Na přírodní trávě hlavního hřiště ve Vítkovicích prohra 3:2

FC Baník Ostrava - FK Pardubice 3:2 (1:0)

Branky: 64.min Miláček Štěpán, 70.min Štichauer Jakub z pen.

Sestava: Šindelář - Kirchner, Teplý (36.Besperát), Hrnčíř, Skřivánek - Dostál (59.Teplý), Jarkovský, Štichauer - Hildebrand (36.Obermajer), Veverka (36.Miláček), Šenkýř (36.Němec)

Trenér Michal Morávek: "Přípravné utkání s FC Baník Ostrava jsme sehráli na hlavním hřišti stadionu ve Vítkovicích. V mrazivém počasí nás čekala přírodní tráva a domácí tým, který v začátku zápasu dominoval, ale pouze po vápno. Po naší chybě šel do vedení. My jsme se postupně dostávali do zápasu, ale naše dobré akce končili na špatném řešení ve finální fázi. O poločase jsme apelovali na důrazu a dobré spolupráci. Soupeř sice zvýšil vedení, ale my jsme posledních 20 minut ovládli a dokázali zápas korigovat. Soupeř vyhrál zaslouženě, ale poslední část zápasu byla naše."

Obránce Daniel Teplý: "Od začátku zápasu se hrál tvrdý fotbal ve kterém v prvním poločase těžili domácí, když vstřelili gól a měli o něco více ze hry. Druhý poločas byl velmi vyrovnaný. Dostali jsme 2 góly a za stavu 3:0 jsme se ještě stihli oklepat a korigovat stav na 3:2."

(Autor: FK Pardubice | Datum: 24.02.2018 | Zdroj fotky: )

Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN ČPP Servis

Farmet