Příprava | 23.01.2018

Do pardubické kabiny dorazil první hráč na testy

Od pondělního odpoledne se s pardubickým A-týmem připravuje první nová tvář zimního přípravného období. Z FK Mladá Boleslav dorazil Lukáš Kühnel, dvacetiletý záložník, který má za sebou bohaté zkušenosti z několika sezón v Juniorské lize.

Lukáš Kühnel (nar. 18.3.1997) byl jedním z hráčů, kteří za boleslavský klub nastupovali v Juniorské lize v jejím minulém ročníku, z něhož vyšel FK Mladá Boleslav jako vítěz. A nastupoval i v té aktuální, několikrát dokonce s Tomášem Ladrou a Antonínem Křapkou; předtím, než oba jmenovaní v průběhu podzimu posílili pardubický tým.

Dvacetiletý fotbalista je odchovancem středočeského klubu, tuto zimu již nastoupil po krátkém testu za MAS Táborsko, ale tyto námluvy neskončily dohodou. Zkraje týdne se tedy Lukáš hlásil v Pardubicích. „Po dvou trénincích je předčasné hráče nějak hodnotit,“ řekl nám krátce po úterní přípravě trenér Jaroslav Novotný. „Ale má dobré fyzické parametry a v tréninku je aktivní, což je důležité. Ale pochopitelně se potřebuje se spoluhráči víc poznat.“

„Lukáš Kühnel přišel do našeho týmu na dvoutýdenní testy. Po jejich skončení vyhodnotíme, zda by byl pro náš tým přínosem,“ okomentoval situaci sportovní manažer FK Pardubice Vít Zavřel. „Souběžně probíhají jednání o příchodu dalších hráčů, ale jde o jednání složitá. Přesto věřím, že tým před startem soutěže kvalitně posílíme.“

Ku

(Autor: FK Pardubice | Datum: 23.01.2018 | Zdroj fotky: Radek Klier )

Pardubický kraj Palent Zenpro Caha AUTO IN Auto Hybeš - Škoda Auto Hybeš - KIA AUTO IN

Top Centrum prodejna