FK Pardubice FK Pardubice 0 : 0 (0 : 0) FK Pardubice FC Trinity Zlín

FORTUNA:LIGA 2020/2021 | 13. kolo | 20.12.2020 | stadion Ďolíček - Vršovice

Prodloužili jsme domácí neporazitelnost, se Zlínem bez branek

V neděli odpoledne se hrál v Ďolíčku dramatický zápas, ve kterém branka nepadla a tak se body za nerozhodný stav 0:0 musely dělit mezi oba soupeře. Zlín se prezentoval velmi dobrým výkonem, ale svůj den měl pardubický brankář Boháš!

13. kolo FORTUNA:LIGY

FK Pardubice - FC Fastav Zlín 0:0 (0:0)

Začátek zápasu vyšel lépe Zlínu. Byl aktivnější a hlavně útočník Lamin Jawo dělal obraně domácích problémy. V šesté minutě právě útočník hostů se dostal do dobré pozice pro centr a našel Janetzkého, který ale ve slibné příležitosti nedokázal vystřelit.

Jawo se i ve zbytku poločasu dostával do slibných úniků, ty ale neřešil ideálně. Na druhé straně to David Huf zkoušel z přímého kopu, jeho přesnou střelu ale chytil Stanislav Dostál. Těsně před přestávkou už se hosté radovali ze vstřelené branky, ta ale správně nebyla uznána kvůli ofsajdu.

Ze začátku druhé půle to několikrát zkoušel David Huf, ten ale nezamířil mezi tři tyče. Největší šanci zápasu měl patnáct minut před koncem zápasu zlínský YoubaDramé Marek Boháč ale vyrazil z branky včas a znemožnil hostujícímu útočníkovi skórovat.

Ve zbytku utkání se Pardubáci snažili vstřelit vítěznou branku, ke které neměl daleko Michal Petráň, oba jeho pokusy ale netrefily branku Dostála. Zápas tak skončil bezbrankově a oba týmy si připsaly do tabulky po jednom bodu.

Fakta - bez branek. ŽK: 2:2 (Solil, Jeřábek - Kolář, Hlinka. Rozhodčí: Lerch – Mokrusch, Leška. Delegáti: Lhoták a Hubička. Bez diváků.

Sestavy - FK Pardubice: Boháč – Surzyn, Šejvl, Toml, T. Čelůstka – Jeřábek (C) – Pfeifer (65. Sláma), Tischler, Solil, Ewerton (82. Lee) – Huf (72. Petráň).

Zlín: S. Dostál – Cedidla (90+2. Procházka), Vraštil, P. Buchta, J. Kolář, Čanturišvili – Janetzký, Conde, Hlinka (C), Slaměna (68. Dramé) – Jawo (84. Toutou Mpondo).

(Autor: David Klier | Datum: 20.12.2020 | Zdroj fotky: Radek Klier )